КРАСИВИМ ОБЛИЧЧЯ ЗРОБИТЬ ЧИСТКА

За шкіру обличчя напряму відповідає спосіб життя. Наші сальні залози постійно виділяють спеціальну речовину, покликану захистити шкіру від пересихання і шкідливого впливу навколишнього середовища. При нормальному циклі відновлення клітин шкіра очищається самостійно. Але під впливом стресу, гормональних збоїв, недосипання, ненормованого харчування, захворювань внутрішніх органів збільшується вироблення шкірного сала, а ось цикл оновлення клітин, навпаки, сповільнюється. В результаті – забруднення з поверхні шкіри видаляються гірше, сальні залози засмічуються, перестають нормально функціонувати, збільшуються в розмірах, і на поверхні з’являються чорні цятки.

Оскільки комедони залягають глибоко, креми, скраби, маски не допоможуть дістати їх. Повернути шкірі гладкість і естетичну привабливість допоможе тільки професійна чистка обличчя у косметолога. Нині чистка обличчя – найпопулярніша косметологічна процедура.

    Показання:

  • підвищена сальність шкіри;
  • розширені пори;
  • вугрі на стадії загоєння;
  • комедони;
  • зниження тонусу і погіршення тургору;
  • в’януча шкіра.

Варто зазначити, що чистка обличчя – не така приємна, але все ж необхідна процедура, що дає позитивні плоди і при правильному виконанні не завдає шкоди шкірі. Вже той факт, що чистку призначають з підліткового віку, свідчить про безпеку і повну стерильність цього процесу. Залишилося тільки розібратись у варіантах процедур чисток і вибрати ту, яка підходить саме вам.

Ультразвукова чистка Така процедура допомагає добре очистити шкіру від ороговілих лусочок, стимулює кровообіг, приплив кисню до шкіри й обмін речовин у клітинах, покращує тонус епідермісу.

Механічна чистка Шкіра добре очищається від комедонів, позбавляється від відмерлих клітин.

Хімічний пілінг Така процедура допомагає позбутися не тільки від комедонів, а й вирівняти рельєф шкіри, зробити візуально менш помітними рубці. Фруктові кислоти омолоджують шкіру, стимулюють вироблення у глибоких шарах дерми колагену і еластину, що відповідають за пружність нашої шкіри.

 

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵