ПІЛІНГ PRX-T33

Кожна жінка розуміє, що хімічний пілінг періодично необхідний для здоров’я та краси шкіри, але далеко не кожна зважиться на цю процедуру. Досить тривалий процес відновлення, почервоніння, лущення шкіри – це не надто хороша реклама, навіть, якщо кінцевий результат буде приголомшливим. PRX-T33 – це принципово новий вид серединного пілінгу, що не травмує шкіру. Він впливає на серединні ділянки дерми, практично не викликаючи подразнення, як це буває після класичної хімічної чистки обличчя. Він настільки ефективний, що з його допомогою можна усунути дрібні зморшки та рубці.

Для пілінгу PRX-T33 використовується всього лиш 13% розчин трихлороцтвої кислоти, який не завдає шкоди шкірі та водночас стимулює ріст фібробластів, має протизапальну дію, очищаючи пори від комедонов і скупчень шкірного жиру. Подібний розчин з легкістю знищує хвороботворні бактерії, які викликають появу акне і підвищує регенеративні властивості дерми.

Хімічний пілінг PRX-T33 рекомендований:

 • для усунення ознак фотостаріння шкіри, її в’ялості;
 • при гіперкератозі шкіри;
 • для корекції рубців та шрамів, зокрема постакне;
 • при себорейному дерматиті;
 • для усунення пігментації, веснянок;
 • при наявності розтяжок.

Також цей вид пілінгу використовується для вирівнювання рельєфу та тону шкіри, загального омолодження.

Особливості процедури PRX-T33 пілінгу

Тривалість однієї процедури хімічного пілінгу обличчя – 30 хвилин. Кількість необхідних процедур визначає лікар залежно від того наскільки інтенсивним має бути вплив на шкіру (для видалення рубців знадобиться набагато більше часу, ніж на усунення омертвілих тканин шкіри).

Хімічний пілінг обличчя проходить в декілька етапів.

Спочатку лікар-косметолог очищає та знежирює шкіру. Далі легкими масажними рухами на неї наноситься спеціалізований розчин. Він може наноситися кілька разів залежно від необхідної інтенсивності впливу. Загалом за одну процедуру може наноситися до 4-5 шарів. Під час нанесення пацієнтка може відчувати легке поколювання.

Після повного всмоктування розчину в шкіру, його залишки видаляються з поверхні з допомогою дистильованої води. Далі на очищену шкіру наноситься густий, зволожуючий крем.

Безпосередньо після проведення хімічного пілінгу PRX-T33 може спостерігатись легке почервоніння, яке зникне буквально за півгодини.

Радять наступні 2 тижні уникати впливу прямих ультрафіолетових променів та двічі на день користуватись зволожуючим кремом. Уникати пересушування шкіри. В цей період не варто користуватись звичайним милом для умивання та використовувати агресивні абразивні засоби (скраби, відшелушуючі креми) та косметичні засоби, що містять спирт.

Також на деякий час варто припинити візити в солярій та сауну.

часто використовують для лікування захворювань шкіри та усунення косметичних дефектів важливо пройти повний курс хімічної чистки обличчя та дотримуватись рекомендацій стосовно догляду після нього, щоб отримати максимально позитивний результат.

Протипоказання для пілінгу PRX-T33

Даний вид хімічного пілінгу має ряд протипоказань:

 • інфекційні захворювання шкіри;
 • алергія на складові пілінгу;
 • пошкодження та рани на ділянках, де має проводитись пілінг
 • вагітність та період лактації;
 • чутлива шкіра

 

 

 

 

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵